IBIS InGold a.s. – Výhodný prodej investičního zlata

Investujte do zlata a stříbra - investice, která se vyplatí!

Hledáte efektivní způsob uložení vašich peněz? Chcete mít jistotu, že vaše vklady nebudou znehodnoceny? Nevěříte bankám? Investujte do drahých kovů, jako je zlato a stříbro. Vsaďte na nejstabilnější úložiště peněz za několik set let. Zprostředkujeme vám prodej investičního zlata a stříbra.

tel:
+420 568 422 633
fax:
+420 568 422 634
e-mail:
info@ibis.cz
web:
www.ibis.cz
web:
www.ibisingold.cz
web:
www.dozlata.cz
  • Purcnerova 60
  • Moravské Budějovice
  • 676 02
  • Burzovní palác, 1. patro
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Investice do stříbra a zlata - bezpečné uložení peněz

Každý člověk potřebuje mít jistotu, že má něco cenného, co může zpeněžit v případě finanční krize. Naší jistotou pro vás jsou slitky stříbra a zlata pocházející ze švýcarské rafinerie PAMP. Zlato a stříbro je cennost, která neztratila svou hodnotu po mnoho staletí a jeho cena se bude postupem času neustále zvyšovat. My prodáváme investiční zlato. Zajistěte si efektivní zdroj financí. Můžete využít zkušeností našich finančních a investičních poradců. Dozvíte se jak a do čeho nejlépe vkládat své peníze. Investice do stříbra a zlata je investicí jistoty.

Finanční zdroj, který neztrácí svou hodnotu

Bankovními variantami k dlouhodobému uložení peněz jsou různé druhy spoření. V současné době jsou ale spoření pro banku či spořitelny zabezpečené různými omezeními. Například některé druhy stavebního spoření. Z nich už můžete vybrat peníze určené jen pro stavbu. Dále můžete vkládat své peníze do akcií. Jejich hodnota je ale velice proměnlivá a musíte jí neustále hlídat. Buď můžete na akciích hodně vydělat, nebo spadnout na nulu. Zlato má tu výjimečnou vlastnost, že po několik staletí se jeho cena postupně zvyšovala. A jeho cena by měla stoupat i nadále.

Už 15 let se specializujeme na prodej i výkup investičního zlata a stříbra. Využijte naší praxe, a zajistěte si tak ustálený finanční zdroj.

Společnost  IBIS InGold, a.s. spolupracuje s  finančními poradci po celé ČR i v SR. Objednávku však můžete uzavřít sami v našem e-shopu nebo prostřednictvím zákaznické linky +420 568 408 088.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce